*Uitleg titel: klik hier
Hiamovi Tamaya GIC* Hiamovi Odina IC* Hawkwind's
Lily Rose Melody
IC* Manu of Arbor Vitae
Hiamovi Kikas Kagali GIC* Hiamovi Wenonah Ma-Cha-Hee PR* Racoones Resort Magaskawee Hiamovi Aquohiyu
IC* Calimero vom Schwingbach GIP* Hawkwind's
Easy-Go
Adelflo Felinos Ellie SP* Time To Spend
Feline Fantasy
PR* Marea Starfish
Feline Fantasy
CH* Senoja's Blessing    


Hiamovi Tamaya

poes, 02-02-2017

Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat Club
Kitten 03-06-2017 Ratingen (DE) Veikko Sareela Ex1-BIV total DEKZV
  04-06-2017 Ratingen (DE) Kristof van Roy Ex1-BIV total DEKZV
  10-06-2017 Almere (NL) Leslie van Grebst Ex1 Mundikat
Junior 16-09-2017 Nieuw Vennep (NL) Marino Koot Ex2 (kittenspecial Ex1) Felikat
  16-09-2017 Nieuw Vennep (NL) John Rudolf Ex2 Felikat
  28-10-2017 Rijswijk (NL) Donatella Mastrangelo Ex3 Wereldshow 2017
GIC. Hiamovi Odina
poes, 29-03-2016

Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat Club
kitten 20-08-2016 Zandvliet (B) Charles Spijker Ex3 Felis Belgica
  21-08-2016 Zandvliet (B) Stéphane Henry Ex3 Felis Belgica
  11-09-2016 Schiedam (NL) Diane di Natale Ex2 Felikat
  24-09-2016 Parijs (F) M. Peltonen EX1-NOM (BIS gelijke stemmen, verloren door loting) FFF
  25-09-2016 Parijs (F) Stéphanie Seraii Ex1-NOM-BIS!!! FFF
  29-10-2016 Wenen (AT) Thea Friskovec EX2 Worldshow
  14-01-2017 Paris (FR) Stephane Henry Ex1-BIV-NOM-BIS!!! (4 van 5 stemmen!) FFF
  15-01-2017 Paris (FR) Stéphanie Seraii Ex1-BIV-NOM FFF
  21-01-2017 Zoetermeer (NL) Nurit Pahl Ex1-BIVtotal-NOM (BIS gelijke stemmen met WW2016!! Verloren door extra stem) Felikat
  22-01-2017 Zoetermeer (NL) Stephe Bruin Ex1-BIV-NOM (1 stem bij BIS) Felikat
Poes 11-02-2017 Boxtel (NL) Robert Lubrano CAC Mundikat
  11-02-2017 Boxtel (NL) Marino Koot CAC-BIV Mundikat
  25-03-2017 Schiedam (NL) I. Pruchniak CAC RMC
CH. 26-03-2017 Schiedam (NL) M. Jedrzejowski CACIB Felikat
  16-04-2017 Nieuwegein (NL) G. F. y Guzmán CACIB-BIV Totaal-NOM Mundikat
IC. 03-06-2017 Ratingen (DE) Veikko Sareela CACIB DEKZV
  04-06-2017 Ratingen (DE) Kristof van Roy CAGCIB DEKZV
  10-06-2017 Almere (NL) Mats Askett CAGCIB Mundikat
  17-03-2018 De Lier (NL) Stéphane Henry CAGCIB Felikat
  18-03-2018 De Lier (NL) Donatella Mastrangelo CAGCIB Felikat
  01-04-2018 Nieuwegein (NL) Stéphane Henry CAGCIB Mundikat
  05-05-2018 Colchester (UK) Katia Pocci Ex2 GoECC
  06-05-2018 Colchester (UK) Dieter Filler CAGCIB-BIV Totaal GoECC
Gr.Int.Ch. 02-06-2018 Ratingen (DE) Robert Lubrano CACS DEKZV
  03-06-2018 Ratingen (DE) Eric Reijers CACS DEKZV
Hiamovi Kikas Kagali
poes, 20-08-2015

Ika zal als kitten niet winnen van haar broertje Dihnu dus verder dan een Ex1 zal ze niet komen.
Desondank vindt ze het heerlijk op show en geniet ze van alle aandacht dus blijft ze lekker meegaan.
Resultaten van haar 2 broertjes en zusje vindt u hier.
Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat Club
Kitten 24-01-2016 Houten (NL) Mw. A. Maes Ex1-NOM Wereldshow
  06-02-2016 Zoetermeer (NL) Dietmar Sagurski Ex1 Felikat
  07-02-2016 Zoetermeer (NL) Christiano Sandon Ex1 Felikat
  14-02-2016 Uitgeest (NL) Lee Selassa Ex1 (van3) Mundikat
  06-03-2016 Tienen (B) Stephanie Serrai Ex1 Felis Belgica
  07-03-2016 Tienen (B) Cristiano Sandon Ex1 Felis Belgica
  22-06-2016 Boxtel (NL) Cristiano Sandon Ex2 Mundikat
  04-06-2016 Ratingen (D) Laura Burani Ex1 DEKZV
  05-06-2016 Ratingen (D) Dorte Kaee Ex1 DEKZV
Poes 20-08-2016 Zandvliet (B) Stéphane Henry Ex2 Felis Belgica
  21-08-2016 Zandvliet (B) Charles Spijker Terug getrokken Felis Belgica

Hiamovi Aquohiyu
female, 13-05-2015
Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat Club
Kitten 13-09-2015 Schiedam (NL) Hristo Simeonov Ex2 Felikat
  15-11-2015 Nieuwegein (NL) Waltraut Sattler Ex2 Felikat

CH. Senoja's Blessing
poes, 28-11-2014
Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat Club
Kitten 05-04-2015 Groningen (NL) Charles Spijker Ex1 Mundikat
  06-04-2015 Groningen (NL) Marteinn Tausen Ex2 Mundikat
  11-07-2015 Biggleswade (UK) Fabio Brambilla Ex2 GoE
  12-07-2015 Biggleswade (UK) Britta Busse Ex2 GoE
  13-09-2015 Schiedam (NL) Ietje Rohr Ex1 Felikat
Poes 03-10-2015 Boxtel (NL H.S. Sneum CAC Mundikat
  04-10-2015 Boxtel (NL) Marino Koot CAC-NOM Mundikat
  24-10-215 Malmo (S) Dorte Kaae CAC Worldshow
CH. 15-11-2015 Nieuwegein (NL) Alessandro di Chio CACIB Felikat

IC. Manu of Arbor Vitae
kater, 15-08-2013

Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat Club
Kitten 14-12-2013 Swanley (UK) J. Jyrkinen Ex1-BIV-NOM GoECC
  15-12-2013 Swanley (UK) K. Rautio Ex1 GoECC
  12-01-2014 Nieuw Vennep (NL) Tellervo Kass Ex1-NOM Felikat
  16-03-2014 Velhoven (NL) Donatella Mastrangelo Ex1-BIV Felikat
  12-04-2014 Parijs (F) M. Ziemanska Ex1 FFF
  13-04-2014 Parijs (F) V. Vasilieva Ex1-BIV FFF
Junior 20-04-2014 Apeldoorn (NL) Linda Sviksa Ex1-BIV-NOM Mundikat
  21-04-2014 Apeldoorn (NL) Marc Crastucci Ex2 Mundikat
  10-05-2014 Swanley (UK) Martin Vinke Ex1 GoECC
  11-05-2014 Swanley (UK) Martina Kabina Ex1 GoECC
Kater 14-09-2014 Schiedam (NL) Hana Klein Gasparri CAC-NOM Felikat
  25-10-2014 Praag (ZC) Dietmar Sagurski CAC Wereldshow
  13-12-2015 Moers (D) Roberto Lubrano CAC DEKZV
CH. 14-02-2015 Moers (D) Donatelle Mastrangelo Ex2 DEKZV
  08-02-2015 Uitgeest (NL) Marino Koot Ex2 Mundikat
  07-03-2015 Tienen (B) Maillard Chiavuzzo CACIB Felis Belgica
  08-03-2015 Tienen (B) Boris Lupan CACIB Felis Belgica
  07-05-2016 Edenbridge (UK) Carmen Hierro CACIB GoECC
IC. 08-05-2016 Edenbridge (UK) Gerado Fraga CAGCIB GoECC
  22-05-2016 Boxtel (NL) Cristiano Sandon CAGCIB Mundikat

PR. Racoones Resort Magaskawee
poes, 02-05-2013

Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat Club
Kitten 05-10-2013 Paris (F) N.Godier-Lepert Ex1 FFF
  06-10-2013 Paris (F) S.Bernard Ex1 FFF
  26-10-2013 Aalborg (DK) WERELDSHOW Marcel Crastucci Ex1 (van 7!) Wereldshow
Junior 14-12-2013 Swanley (UK) J. Jyrkinen Ex1 GoEEC
  15-12-2013 Swanley (UK) K.Rautio Ex1 GoEEC
  12-01-2014 Nieuw Vennep (NL) Tellervo Kass Ex3 Felikat
Poes 16-03-2014 Veldhoven (NL) Donatella Mirtrangelo CAC Felikat
  20-04-2014 Apeldoorn (NL) Linda Sviksa CAC Mundikat
  14-12-2017 Schiedam (NL) Robert Lubrano CAP-NOM Felikat
  13-01-2018 Nieuw Vennep (NL) Boris Lupan CAP Felikat
  14-01-2018 Nieuw Vennep (NL) Laura Scholten CAP Felikat
PR. 11-02-2018 Hilversum (NL) Stephanie Serrai CAPIB Mundikat
25-08-2018 Oss (NL) D Mastrangelo CAPIB-BIV Mundikat
GIC. Hiamovi Wenonah
Ma-Cha-Hee

kater, 07-12-2012
Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat   Club
Kitten 09-03-2013 Tienen (BE) Jetta Eva Madsen Ex2 FiFe FBE
  10-03-2013 Tienen (BE) Louis Coste Ex1-NOM-BIS FiFe FBE
  31-03-2013 Apeldoorn (NL) Lee Selassa Ex1 FiFe Mundikat
  01-04-2013 Apeldoorn (NL) Charles Spijker Ex1 FiFe Mundikat
  27-04-2013 Swanley (UK) Britta Busse Ex1-NOM-BIS-Best Kitten-Best Maine Coon FiFe GoECC
  28-04-2013 Swanley (UK) Anne Veland Ex1-NOM-BIS-Best kitten-Best Maine Coon-Best categorie 2-Best over All! FiFe GoECC
Junior 13-07-2013 Northampton (UK) Eric Reijers Ex1-NOM FiFe GoECC
  14-07-2013 Northampton (UK) Yan Roca-Folch Ex1-NOM FiFe GoECC
  20-07-2013 Darmstadt (DE) Mira Fondsen Ex1-BIV-NOM FiFe DEKZV
  21-07-2013 Darmstadt (DE) Jetta Eva Madsen Ex1-NOM FiFe DEKZV
  31-08-2013 Karlovy Vary (CZ) Kveta Mahelkova Ex1-BIV FiFe KKKV
  01-09-2013 Karlovy Vary CZ) Louis Coste Ex2 FiFe KKKV
  07-09-2013 Coventry (UK) Ulrike Wahl Ex1-NOM-BIS-Best Kitten FiFe VCC
  05-10-2013 Paris (F) Monney Pillonel Ex1-BIV FiFe FFF
  06-10-2013 Paris (F) G.J. Edvardsen Ex1-BIV FiFe FFF
Kater 26-10-2013 Aalborg (DK) Veikko Saarela CAC ( van 5!) FiFe Wereldshow
  14-12-2013 Swanley (UK) S.Pruchnial CAC FiFe GoEEC
  15-12-2013 Swanley (UK) B.Elian CAC-BIV FiFe GoEEC
CH. 12-04-2014 Parijs (F) A.Paloluoma CACIB FiFe FFF
  13-04-2014 Parijs (F) M. Ziemianska CACIB FiFe FFF
  20-04-2014 Apeldoorn (NL) Marino Koot CACIB-BIV FiFe Mundikat
IC. 21-04-2014 Apeldoorn (NL) Marc Crastucci CAGCIB-BIV FiFe Mundikat
  10-05-2014 Swanley (UK) Martin Kabina CAGCIB-BIV-NOM FiFe GoEEC
  11-05-2014 Swanley (UK) Martina Vinkel CAGCIB FiFe GoEEC
  14-09-2014 Schiedam (NL) Marino Koot CAGCIB-BIV FiFe Felikat
  25-10-2014 Praag (CZ) Dietmar Sagurski CAGCIB FiFe Wereldshow
  13-12-2014 Moers (D) Roberto Lubrano CAGCIB FiFe DEKZV
  14-12-2014 Moers (D) D. Mastrangelo CAGCIB FiFe DEKZV
  25-01-2015 Biggleswade (UK) W. Sattler CAGCIB-NOM-BIS FiFe GoEC
GIC. 01-03-2015 Schiedam (NL) Ietje Rohr CACS FiFe Felikat
  07-03-2015 Tienen (B) Stephane Henry CACS FiFe Felis Belgica
  08-03-2015 Tienen (B) Boris Lupan CACS-NOM FiFe Felis Belgica
  05-04-2015 Groningen (NL) Boris Lupan CACS-BIV (10e BIV!!) FiFe Mundikat
  06-04-2015 Groningen (NL) Britta Busse CACS FiFe Mundikat
Helaas,... door een bloeduitstorting in zijn oor is het showen voor Weno afgelopen.
In de toekomst zullen we zien of het showen in zijn genen zit....
IC. Calimero vom Schwingbach
kater, 29-04-2012
Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat   Club
Kitten 02-09-2012 Kelkheim (DE) Alexander Platz Ex1 FiFe DEKZV
  03-09-2012 Kelkheim(DE) Charles Spijker Ex1-NOM FiFe DEKZV
  16-09-2012 Schiedam (NL) Marta Ziemanskia Ex4 FiFe Felikat
  23-09-2012 Zedelgem (BE) Andreas Woelm Ex2 FiFe FBE
  18-11-2012 Nieuwegein (NL) Telervo Kass Ex2 FiFe Felikat
Kater 31-03-2013 Apeldoorn (NL) V.Riznar - Resetic Ex2 FiFe Mundikat
  01-04-2013 Apeldoorn (NL) Charles Spijker CAC FiFe Mundikat
  27-04-2013 Swanley (UK) Britta Busse CAC FiFe GoECC
  28-04-2013 Swanley (UK) Karl Preiss CAC-BIV-NOM FiFe GoECC
CH. 09-06-2013 Boxtel (NL) Darina Tarabini CACIB-BIV FiFe Mundikat
  13-07-2013 Northampton (UK) Henry Hornell CACIB FiFe GoECC
  14-07-2013 Northampton (UK) Yan Roca-Folch CACIB FiFe GoECC
IC. 20-07-2013 Darmstadt (DE) Dieter Filler CAGCIB-NOM FiFe DEKZV
  21-07-2013 Darmstadt (DE) Laura Burani CAGCIB FiFe DEKZV
  26-10-2013 Aalborg (DK) WORLDSHOW Sebastian Pruchniak Ex2 FiFe Worldshow
IP. + IC. Hawkwind's Lily-Rose Melody
Kastraat poes, 03-03-2011


Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat   Club
Kitten 18-06-2011 Duisburg (D) J. Grognet Ex1 oah D.E-ev
19-06-2011 Duisburg (D) C. Hungerecker Ex1-NOM-BIS oah D.E-ev
  20-08-2011 Düren (D) Chrstina Brumpreuksch-Lißy Ex1-NOM oah UCC-eV
  03-09-2011 Mannheim (D) Jurgen Kersten Ex1-NOM oah KRV
  04-09-2011 Mannheim (D) Kurt Vlach Ex1-NOM oah KRV
  18-09-2011 Schiedam (NL) Geir Edvardson Ex1 FiFe Felikat
  25-09-2011 Genk (B) Boris lupan Ex2 FiFe FBE
  13-11-2011 Rijswijk (NL) Charles Spijker Ex1-BIV-NOM FiFe Felikat
  10-12-2011 Bocholt (D) Martin Kabina Ex1-NOM FiFe DEKZV
  11-12-2011 Bocholt (D) Roberto Lubrano Ex1 FiFe DEKZV
Poes 15-01-2012 Haarlem (NL) Gianmichele Romano CAC FiFe Felikat
  26-02-2012 Gelsenkirchen (D) G. Paquet CAC-NOM oah D.E.-e.v.
  04-03-2012 Tienen (B) Walltraut Sattler CAC-BIV FiFe FBE
  24-03-2012 Wuppertal (D) Olga Dentico CAC-NOM-BIS oah Wereldshow
  25-03-2012 Wuppertal (D) Antonello Bardella CAC oah Wereldshow
  08-04-2012 Apeldoorn (NL) Beverly Elian CAC FiFe Mundikat
CH. 09-04-2012 Apeldoorn (NL) Lone Lund CACIB FiFe Mundikat
  10-06-2012 Boxtel (NL) Ina van Berkum CACIB-BIV-NOM FiFe Mundikat
  23-06-2012 Solingen (D) Dorte Kaee CACIB FiFe DEKZV
IC. 24-06-2012 Solingen (D) Louigi Comorio CAGCIB FiFe DEKZV
  02-09-2012 Kelkheim (DE) Helene Reiter CAGCIB-NOM FiFe DEKZV
  03-09-2012 Kelkheim(DE) Gina Grob CAGCIB FiFe DEKZV
  16-09-2012 Schiedam (NL) Henry Hornell CAGCIB-BIV-NOM FiFe Felikat
  31-03-2013 Apeldoorn (NL) Lee Selassa CAGCIB FiFe Mundikat
  01-04-2013 Apeldoorn (NL) Charles Spijker CAGCIB FiFe Mundikat
Kastraat 01-03-2015 Schiedam (NL) Ietje Rohr CAP-NOM FiFe Felikat
  03-10-2015 Boxtel (NL) Stephanie Serrai CAP-BIV-NOM FiFe Mundikat
PR. 04-10-2015 Boxtel (NL) Hanne Sophie Sneum CAP-BIV-NOM FiFe Mundikat
  24-10-2015 Malmo (S) Robert Lubrano CAPIB FiFe Wereldshow
  24-01-2016 Houten (NL) Mw. E. van Kuijk CAP-BIV-NOM-BIS oah Wereldshow
  04-06-2016 Ratingen (D) Karl Preiss CAPIB-NOM FiFe DEKZV
  05-06-2016 Ratingen (D) Lena Nordstrom CAPIB FiFe DEKZV
Int. Pr. 29-10-2016 Wenen (AT) Jorgen Billing CAGPIB FiFe Worldshow
GIP. Hawkwind's EasyGo
kater kastraat, 24-04-2010
Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat   Club
Kitten 12-09-2010 Schiedam (NL) Dorte Karee Ex2 FiFe Felikat
  26-09-2010 Genk (B) Fabio Brambilla Ex1 FiFe FBE
  03-10-2010 Wissel-Kalkar (Du) Ietje Röhr Ex1 FiFe DEKZV
  17-10-2010 Gorredijk (NL) Ietje Röhr Ex2 FiFe Mundikat
  11-12-2010 Groningen (NL) Stépahne Bernard Ex2 FiFe Mundikat
  12-12-2010 Groningen (NL) Anne Køhn Ex1 FiFe Mundikat
  20-02-2011 Hilversum (NL) Ina van Berkum Ex2 FiFe Mundikat
Kastraat 24-04-2011 Arnhem (NL) Ietje Röhr CAP FiFe Mundikat
  25-04-2011 Arnhem (NL) Lone Lund CAP FiFe Mundikat
  07-05-2011 Alsfeld (D) Alfred Witch Ex2 FiFe DEKZV
  08-05-2011 Alsfeld (D) Allesandro di Chio Ex2 FiFe DEKZV
  18-06-2011 Duisburg (D) C. Hungerecker CAP   D.E-ev
  19-06-2011 Duisburg (D) C. Michaux Ex2   D.E-ev
  20-08-2011 Düren (D) Brigitte Pepermans CAP-Sonderpreis   UCC-eV
  03-09-2011 Mannheim (D) Barbara Langhammer CAP-BIV-NOM   KRV
  04-09-2011 Mannheim (D) Kurt Vlach CAPIB-3e ringkeuring   KRV
  18-09-2011 Schiedam (NL) Judith Zuurveld CAP-NOM FiFe Felikat
PR. 25-09-2011 Genk (B) Boris Lupan CAPIB-NOM FiFe FBE
  13-11-2011 Rijswijk (NL) Waltraut Sattler CAPIB FiFe Felikat
  10-12-2011 Bocholt (D) M. Sanda CAPIB FiFe DEKZV
IP. 11-12-2011 Bocholt (D) Roberto Lubrano CAGPIB-NOM FiFe DEKZV
  04-03-2012 Tienen (B) Lene Glem CAGPIB FiFe FBE
  24-03-2012 Wuppertal (D) Jane Vermeulen CAPIB   Worldshow
  25-03-2012 Wuppertal (D) Olga Dantico CAPIB   Worldshow
  08-04-2012 Apeldoorn (NL) Marino Koot CAGPIB FiFe Mundikat
  23-06-2012 Sonlingen (D) Louigi Comorio CAGPIB-NOM FiFe DEKZV
  24-06-2012 Solingen (D) Dorte Kaee CAGPIB FiFe DEKZV
  02-09-2012 Kelkheim (DE) Gina Grob CAGPIB FiFe DEKZV
GIP. 03-09-2012 Kelkheim(DE) Helene Reiter CAPS-BIV-NOM-BIS FiFe DEKZV
  23-09-2012 Zedelgem (B) Marc Crastucci CAPS-BIV-NOM FiFe FBE
  15-09-2013 Schiedam (NL) Judith Zuurveld CAPS FiFe Felikat
  16-03-2014 Veldhoven (NL) Andreas Wolm CAPS FiFe Felikat
********SURPREME********
SP.
Time to Spend Feline Fantasy

kastraat kater, 06-05-2009

Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat   Club
Kitten   30-08-2009 Harmelen (NL)   Ex1-NOM-BIS   RMC
  10-10-2009 Parijs (F) Mme. N. Godier-Lepert Ex1-BIV FiFe F.F.F.
  11-10-2009 Parijs (F) Mme. J.Monney Pillonel Ex1-BIV-NOM FiFe F.F.F.
  24-10-2009 St. Gallen (CH) Anne Veland; Ex2 FiFe F.F.H.
  13-12-2009 Groningen (NL) Ietje Röhr Ex1 FiFe Mundikat
Kater 04-04-2010 Arnhem (NL) Charles Spijker Ex2 FiFe Mundikat
  05-04-2010 Arnhem (NL) Aliosha Romero Ex2 FiFe Mundikat
Kastraat 13-06-2010 Boxtel (NL) Lee Selassa CAP FiFe Mundikat
  12-09-2010 Schiedam (NL) Alexander Platz Ex2 FiFe Felikat
  26-09-2010 Genk (B) Alexey Shchukin CAP-BIV FiFe FBE
  03-10-2010 Wissel-Kalkar (DU) Ietje Röhr CAP FiFe DEKZV
Pr. 27-10-2010 Gorredijk (NL) Boris Lupan CAPIB FiFe Mundikat
  11-12-2010 Groningen (NL) Anette Kampf CAPIB-NOM FiFe Mundikat
  12-12-2010 Groningen (NL) Ietje Röhr Ex2 FiFe Mundikat
  20-02-2011 Hilversum (NL) Ina van Berkum CAPIB-BIV FiFe Mundikat
  06-03-2011 Tienen (B) Alexey Shchukin CAPIB-NOM FiFe FBE
  24-04-2011 Arnhem (NL) Andreas Woelm Ex2 FiFe Mundikat
  25-04-2011 Arnhem (NL) Laura Burani Ferrari Ex2 FiFe Mundikat
IP. 07-05-2011 Alsfeld (D) Stephe Bruine CAGPIB-NOM FiFe DEKZV
  08-05-2011 Alsfeld (D) Alessandro di Chio CAGPIB-NOM-BIS FiFe DEKZV
  20-08-2011 Düren (D) Brigitte Pepermans CAP   UCC-eV
  18-09-2011 Schiedam (NL) Jette Eva Madsen CAGPIB FiFe Felikat
  04-03-2012 Tienen (B) Walltraut Sattler CAGPIB FiFe FBE
  09-04-2012 Apeldoorn (NL) Lee Selassa CAGPIB-BIV-NOM FiFe Mundikat
  10-06-2012 Boxtel (NL) Alfred Wittich CAGPIB-BIV-NOM FiFe Mundikat
GIP. 23-06-2012 Solingen (D) Donatella Mastrangelo CAPS FiFe DEKZV
  24-06-2012 Solingen (D) Louigi Comorio CAPS-NOM FiFe DEKZV
  16-09-2012 Schiedam (NL) Isabella Maillard CAPS FiFe Felikat
  23-09-2012 Zedelgem (BE) Andreas Woelm CAPS-NOM FiFe FBE
  18-11-2012 Nieuwegein (NL) Annelli Persson CAPS FiFe Felikat
  09-03-2013 Tienen (B) Louis Coste CAPS FiFe FBE
  10-03-2013 Tienen (B) Jetta Eva Madsen Ex2 FiFe FBE
  31-03-2013 Apeldoorn (NL) Marc Crastucci CAPS FiFe Mundikat
  01-04-2013 Apeldoorn (NL) Zvezdan Memedov CAPS-NOM FiFe Mundikat
  21-04-2014 Apeldoorn (NL) Linda Sviksa CAPS-BIV FiFe Mundikat
  14-09-2014 Schiedam (NL) Raymond Saetre CAPS FiFe Felikat
********SURPREME********

Adelflo Felinos Ellie
poes, 13-08-2011

Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat   Club
Kitten 15-01-2012 Haarlem (NL) Judith Zuurveld Ex1 FiFe Felikat
  26-02-2012 Gelsenkirchen (D) G. Paquet Ex1   D.E.-e.v.
  04-03-2012 Tienen (B) Boris Lupan Ex2 FiFe FBE
  24-03-2012 Wuppertal (D) Karsten Hufschmidt Ex1   Worldshow
  25-03-2012 Wuppertal (D) Antonello Bardella Ex1   Worldshow
  08-04-2012 Apeldoorn (NL) Hanne Sofie Sneum Ex1 FiFe Mundikat
  09-04-2012 Apeldoorn (NL) Albert Kurkowski Ex1 FiFe Mundikat

PR. Marea Starfish Feline Fantasy
kastraat poes, 20-10-2007

De keurmeesters op de shows vonden Sterretje een geweldige poes.
Ze kreeg keurrapporten vol hartjes en vol lof.
Zeker voor een poes is Sterretje geen Sterretje meer maar een flink uit de kluiten gewassen poes; 7,5 kilo, gespierd en enorm sterk.

Hoe geweldig alle keurmeesters haar ook vinden, Ster zelf vond er niets aan.
Ster houdt niet van al die drukte, het optillen, vreemde mensen en vreemde geuren.

Omdat Ster voor ons veel belangrijker is dan welke show ook, hebben we besloten haar lekker thuis te laten, in haar vertrouwde omgeving,
waar ze een geweldige mooie poes is en voor ons ook altijd zal blijven.

Klasse Datum Plaats Keurmeester Resultaat   Club
Kitten 17-02-2008 Bleiswijk (NL) Lone Lund Ex1-BIV FiFe Felikat
Kastraat 10-10-2009 Parijs (F) Mme. N. Godier-Lepert CAP-NOM-BIS  FiFe F.F.F.
  11-10-2009 Parijs (F) Mme. P. Nyman CAP FiFe F.F.F.
  15-11-2009 Rijswijk (NL) Ietje Röhr CAP-BIV-NOM FiFe Felikat
PR. 13-12-2009 Groningen (NL) Lene Glem CAPIB FiFe Mundikat
  04-04-2010 Arnhem (NL) Fabrice Calmes CAPIB-NOM FiFe Mundikat
  05-04-2010 Arnhem (NL) Lene Glem terug getrokken FiFe Mundikat